Teta drogerie - hydratační mléko v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt hydratační mléko platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt hydratační mléko a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt hydratační mléko za výhodnou cenu 209,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek hydratační mléko chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea Sun - hydratační mléko na opalování OF20 200 ml  

*

209,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Hydratační mléko v letácích Teta drogerie

 

Hydratační mléko - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt hydratační mléko a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt hydratační mléko hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt hydratační mléko právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt hydratační mléko i v jiných obchodech jako AVON, TOP drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí játra, hovězí jazyk, hovězí oháňka, Haier, Harpic, Hedelix, Hemostop, herní myš, herní volant, hever. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte hydratační mléko

Nejnovější letáky