Hygienické tampony - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt hygienické tampony? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je hygienické tampony. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu hygienické tampony.

Výrobek hygienické tampony je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 39,90 Kč, tato akce platí od 18.5. do 24.5.2022.

Výrobek hygienické tampony je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO, PENNY, Teta drogerie, TOP drogerie. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt hygienické tampony pořídit v obchodech Teta drogerie, Kaufland, v právě probíhající akci tam stojí 39,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
Kotex Tampony - různé druhy 16 kusů  

*

39,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ria - tampony 16 ks, různé druhy * v akční nabídce i Ria Organic a Ria Sport  

*

39,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
TAMPONY • vybrané druhy • bal.: 16 ks • cena za 1 bal. -  

**

48,80 Kč
PENNY
 
PENNY
TAMPONY O.B. - různé druhy 16 ks 1 ks 3,12 Kč  
49,90 Kč
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Tampax tampony - 16 ks  

*

64,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Hygienické tampony v letácích

 

Hygienické tampony - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt hygienické tampony. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt hygienické tampony a jako první se dozvíte, pokud bude hygienické tampony v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt hygienické tampony.

Zkontrolujte cenu produktu hygienické tampony u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, ROSSMANN, Teta drogerie, TESCO, coop TERNO, TOP drogerie, PENNY, Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte hygienické tampony

Nejnovější letáky