Iceland - pobočky a otevírací doba

Iceland - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Iceland, včetně lokalit obchodu Iceland a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Iceland. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Iceland.


Letáky Iceland
Letáky Iceland
Letáky Iceland

O společnosti Iceland

Britský supermarket se specializuje na prodej mražených potravin. Jen ve Velké Británii provozuje více než 850 prodejen a zboží exportuje do 30 zemí světa. Produkty se vyznačují vysokou kvalitou a zároveň dostupnou cenou. Výrobky pod značkou Iceland neobsahují umělá barviva ani ochucovadla. Na českém trhu působí firma od roku 2011. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídkou slev. Z bohatého sortimentu mražených potravin si určitě vyberete.

Proč nakupovat v Icelandu?

V Icelandu pořídíte vysoce kvalitní mražené i chlazené zboží. Nabídka obsahuje ryby a mořské plody, zeleninu všeho druhu, pizzy, dezerty a zmrzliny, ale i hotová jídla a exkluzivní uzené a mléčné výrobky přímo z Británie. Iceland prodejny můžete navštívit na šesti pobočkách v Praze a jedné prodejně v Říčanech a Hostivici. Máte chuť na pizzu nebo snad vynikající dezert? Pak nakupte v Icelandu. Řetězec vám poskytujete mražené potraviny ve vysoké kvalitě již 44 let. Díky hlubokému zmražení se do potravin nemusí přidávat žádné umělé a konzervační látky, které nejsou prospěšné našemu zdraví. Navštivte oficiální stránky prodejce http://www.iceland.cz a inspirujte se zajímavými recepty. Dozvíte se tu například jak jídlo šetrně rozmrazit nebo jaké jsou nejčastější chyby při rozmrazování potravin. Iceland pro vás připravil rovněž zajímavá videa z různých světových kuchyní. Už nemusíte tápat, co budete dneska vařit. V Icelandu vždy najdete dobré tipy. S bonusovou kartou navíc nakoupíte výhodně.

Akční letáky Iceland

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Iceland a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Iceland

Britský supermarket najdete hned na několika místech například v Praze na Lukách, ve Šterboholech nebo na Ládví. Otevírací doba závisí na konkrétní prodejně. Většinou je ale pro vás Iceland otevřen mezi 7:00-21:00.