Leták IKEA únor 2023 - str. 11 *

11 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - digestoř, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, plynová varná deska, varná deska. Strana 11.
11 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, digestoř, plynová varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Najděte si svou ideální kombinaci spotřebičů To nejlepší z obou světů V kuchyni v tradičním stylu nemusíte mít zastaralé spotřebiče. Se sérií MATTRADITION můžete mít obojí – kuchyni v tradičním stylu a všechny moderní funkce. Trouba má například funkci horkovzdušného ohřevu, a tak lze připravovat několik jídel najednou, která si zachovají svou chuť. A díky tiché digestoři můžete i během vaření si můžete bez problémů povídat. Tradiční styl ještě více umocníte, pokud kuchyni vybavíte plynovou varnou deskou MATMÄSSIG, která umožňuje vaření s velkou přesností. MATTRADITION, horkovzdušná trouba. Bílá. MATTRADITION, nástěnná digestoř. Bílá. 304.117.26 MATTRADITION, mikrovlnná trouba. Bílá 8 490,– 304.117.69 7 490,– 403.891.45 MATMÄSSIG, plynová varná deska. Nerezavějící ocel. 6 490,– 703.768.44 5 490,– 11

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky