Leták IKEA únor 2023 - str. 12 *

12 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - digestoř, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, varná deska. Strana 12.
12 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, digestoř, plynová varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Najděte si svou ideální kombinaci spotřebičů Lákavá kombinace designu a funkce Pokud toužíte po výrazné a stylové kuchyni, tato sestava s černým matným povrchem je pro vás ta pravá. Stejně jako všechny naše horkovzdušné trouby, tak i EFTERSMAK vám umožní připravovat několik jídel najednou, aniž byste museli slevovat ze svých nároků na dokonalý chuťový zážitek. Digestoř má osvětlovací proužek LED, který poskytuje rovnoměrné osvětlení po celé ploše varné desky. Nemusíme snad již ani dodávat, že výrazný design bude takovou třešničkou na dortu, která promění vaši kuchyni v moderní stylové vyjádření. EFTERSMAK, horkovzdušná trouba. Černá. FOKUSERA, nástěnná digestoř. Černá. 704.117.29 12 12 990,– EFTERSMAK, mikrovlnná trouba. Černá. 904.117.71 12 990,– 205.269.97 9 990,– SMAKLIG, indukční varná deska, IKEA 500. Černá. 504.678.83 11 990,–

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky