Leták IKEA leden 2023 - str. 13 *

13 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - digestoř, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, varná deska. Strana 13.
13 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Najděte si svou ideální kombinaci spotřebičů Tradiční elegance na povrchu, uvnitř vše potřebné Tradiční sestava se spotřebiči, které mají všechny funkce potřebné pro skvělé výsledky vaření! Ideální kombinace pro ty, kdo se chtějí věnovat vaření a pečení. Horkovzdušná trouba ANRÄTTA má funkci pyrolytického čištění, která spálí všechen tuk a zbytky jídla na popel, který snadno otřete. Flexibilní funkce přemostění u indukční varné desky SMAKLIG se přizpůsobí hrncům a pánvím různých tvarů a velikostí. Díky designu digestoře BEMÖTA je prostor okolo varné desky mnohem přístupnější. ANRÄTTA, horkovzdušná trouba s funkcí pyrolytického čištění. Nerezavějící ocel. BEMÖTA, nástěnná digestoř. Nerezavějící ocel. 004.117.18 13 990,– ANRÄTTA, kombinovaná mikrovlnná trouba. Nerezavějící ocel. 104.117.65 14 990,– 903.893.36 SMAKLIG, indukční varná deska, IKEA 500. Černá. 12 990,– 504.678.83 11 990,– 13

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky