Leták IKEA únor 2023 - str. 14 *

14 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - digestoř, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, varná deska. Strana 14.
14 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Najděte si svou ideální kombinaci spotřebičů Luxusní kuchyně pro zdravé vaření v páře Horkovzdušná trouba, kombinovaná mikrovlnná trouba a digestoř KULINARISK mají čisté linie, moderní vzhled a patří mezi naše nejlepší a nejinovativnější spotřebiče. Všechny jsou vybavené dotykovými ovládacími panely, které ještě více umocňují čistý a moderní vzhled kuchyně. KULINARISK, horkovzdušná trouba s funkcí vaření v páře. Nerezavějící ocel. 704.210.83 14 17 990,– KULINARISK, kombinovaná mikrovlnná trouba s horkovzdušným ohřevem. Nerezavějící ocel. 204.168.14 19 990,– Funkce vaření v páře uchovává chuť a nutriční hodnoty jídla, jeho vláčnost a bohatou chuť. Společně s extra širokou varnou deskou s flexibilními varnými zónami je tato sada skvělou volbou pro domácího šéfkuchaře. KULINARISK, nástěnná digestoř. Nerezavějící ocel. 303.831.44 14 990,– BLIXTSNABB, indukční varná deska, IKEA 700. Černá. 604.678.30 17 990,–

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky