Leták IKEA leden 2023 - str. 15 *

15 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - digestoř, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, varná deska. Strana 15.
15 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, varná deska, horkovzdušná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Najděte si svou ideální kombinaci spotřebičů Kuchyně pro gurmána FINSMAKARE je super moderní série spotřebičů se všemi funkcemi, které vás jen mohou napadnout. Trouba má funkci vaření v páře, která uchovává chuť a nutriční hodnoty jídla, a zajišťuje jeho vláčnost. Navíc ji zbavíte mastnoty a všech nečistot pouhým stisknutím tlačítka, které spustí funkci pyrolytického FINSMAKARE, horkovzdušná trouba s pyrolytickým čištěním a funkcí vaření v páře. Černé sklo. 504.117.30 22 990,– FINSMAKARE, kombinovaná mikrovlnná trouba s horkovzdušným ohřevem. Černé sklo. 504.117.68 19 990,– čistění. Nastavte si digestoř tak, aby byla varná deska snadno dostupná. A rychlá a úsporná indukční varná deska má flexibilní varné zóny, které se uzpůsobí vašim hrncům a pánvím. Prostě ideální volba pro všechny, kdo rádi vaří. FINSMAKARE, nástěnná digestoř. Černé sklo. 503.891.40 14 990,– HÖGKLASSIG, indukční varná deska, IKEA 700. Černá. 404.678.26 15 990,– 15

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky