Leták IKEA leden 2023 - str. 28 *

28 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - plech na pečení, teploměr na maso, trouba, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek. Strana 28.
28 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek, trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Trouby Horkovzdušné trouby s funkcí pyrolytického čištění SMAKSAK SMAKSAK A+ Horkovzdušná trouba s funkcí pyrolytického čištění A+ Horkovzdušná trouba s funkcí pyrolytického čištění 14 990,– 14 990,– Nerezavějící ocel. 704.116.73 Černá 304.131.22 Hodí se ke kombinované mikrovlnné troubě Hodí se ke kombinované mikrovlnné troubě 204.117.60 704.117.72 SMAKSAK 15 990,– SMAKSAK 15 990,– Trouba v tradičním stylu, ale se všemi moderními funkcemi, které potřebujete při každodenním vaření. Trouba má funkci samočištění. A díky horkovzdušnému ohřevu můžete vařit několik jídel najednou. Trouba v tradičním stylu, ale se všemi moderními funkcemi, které potřebujete při každodenním vaření. Trouba má funkci samočištění. A díky horkovzdušnému ohřevu můžete vařit několik jídel najednou. Klíčové vlastnosti Klíčové vlastnosti Dětský bezpečnostní zámek Dětský bezpečnostní zámek Extra velký vnitřní prostor Extra velký vnitřní prostor Teleskopické kolejnice Teleskopické kolejnice Teploměr na maso Teploměr na maso Hodiny Hodiny Digitální displej Digitální displej Dotykové ovládání Dotykové ovládání Zamezení vzniku otisků prstů Zamezení vzniku otisků prstů Přednastavené programy Přednastavené programy Hlavní funkce Hlavní funkce Horní a spodní ohřev Horní a spodní ohřev Horkovzdušný ohřev Horkovzdušný ohřev Funkce samočištění (pyrolytické) Funkce samočištění (pyrolytické) Funkce vaření v páře Funkce vaření v páře Gril Gril Funkce pečení chleba a pizzy Funkce pečení chleba a pizzy Funkce pro pečení cukroví Funkce pro pečení cukroví Funkce upozornění Funkce upozornění Funkce rychlého předehřátí Funkce rychlého předehřátí Funkce rozmrazování Funkce rozmrazování Doplňky 2 drátěné police. 1 plech na pečení. 1 plech na grilování. 1 sada teleskopických kolejnic. 1 sonda na maso Doplňky 2 drátěné police. 1 plech na pečení. 1 plech na grilování. 1 sada teleskopických kolejnic. 1 sonda na maso Technické informace Energetická třída: A+ (od D po A+++). Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Instalaci přenechte kvalifikovanému řemeslníkovi. Technické informace Energetická třída: A+ (od D po A+++). Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Instalaci přenechte kvalifikovanému řemeslníkovi. Rozměry Využitelný objem: 72 litrů. 59,4×56,7, v. 58,9 cm. Rozměry Využitelný objem: 72 litrů. 59,4×56,7, v. 58,9 cm. 28 Více informací o klíčových vlastnostech najdete na str. 20

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky