Leták IKEA leden 2023 - str. 29 *

29 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - plech na pečení, teploměr na maso, trouba, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek. Strana 29.
29 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek, trouba, plech na pečení, teploměr na maso, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Trouby Horkovzdušná trouba s funkcí vaření v páře KULINARISK KULINARISK A+ Horkovzdušná trouba s funkcí pyrolytického čištění A+ Horkovzdušná trouba s funkcí vaření v páře 17 990,– 17 990,– Nerezavějící ocel. 704.210.59 Nerezavějící ocel. 704.210.83 Hodí se ke kombinované mikrovlnné troubě Hodí se ke kombinované mikrovlnné troubě 204.168.14 204.168.14 KULINARISK 19 990,– KULINARISK 19 990,– Velký vnitřní prostor a spousta možností. Trouba je vybavena funkcí samočištění. Navíc v ní můžete připravovat několik jídel najednou. Dotykový ovládací panel usnadňuje nastavení trouby. Klíčové vlastnosti Dětský bezpečnostní zámek Extra velký vnitřní prostor Teleskopické kolejnice Teploměr na maso Hodiny Digitální displej Dotykové ovládání Zamezení vzniku otisků prstů Přednastavené programy Hlavní funkce Horní a spodní ohřev Horkovzdušný ohřev Funkce samočištění (pyrolytické) Funkce vaření v páře Gril Funkce pečení chleba a pizzy Funkce pro pečení cukroví Funkce upozornění Funkce rychlého předehřátí Funkce rozmrazování Doplňky 2 drátěné police. 1 plech na pečení. 1 plech na grilování. 2 sady teleskopických kolejnic. 1 sonda na maso Technické informace Energetická třída: A+ (od D po A+++). Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Instalaci přenechte kvalifikovanému řemeslníkovi. Rozměry Využitelný objem: 72 litrů. 59,4×56,7, v. 58,9 cm. Tato trouba má velký vnitřní prostor a spoustu praktických funkcí. Díky funkci vaření v páře snadno připravíte chutná a vláčná jídla, která si zachovají maximum živin. Klíčové vlastnosti Dětský bezpečnostní zámek Extra velký vnitřní prostor Teleskopické kolejnice Teploměr na maso Hodiny Digitální displej Dotykové ovládání Zamezení vzniku otisků prstů Přednastavené programy Hlavní funkce Horní a spodní ohřev Horkovzdušný ohřev Funkce samočištění (pyrolytické) Funkce vaření v páře Gril Funkce pečení chleba a pizzy Funkce pro pečení cukroví Funkce upozornění Funkce rychlého předehřátí Funkce rozmrazování Doplňky 2 drátěné police. 1 plech na pečení. 1 plech na grilování. 2 sady teleskopických kolejnic. 1 sonda na maso Technické informace Energetická třída: A+ (od D po A+++). Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Instalaci přenechte kvalifikovanému řemeslníkovi. Rozměry Využitelný objem: 72 litrů. 59,4×56,7, v. 58,9 cm. Více informací o klíčových vlastnostech najdete na str. 20 29

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky