Leták IKEA leden 2023 - str. 44 *

44 / 109

Leták IKEA - Produkty v akci - podnos, plech na pečení, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, bezpečnostní zámek. Strana 44.
44 / 109

Prolistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 108 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták IKEA nabízí slevy na více než 275 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě IKEA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 108. Na aktuální stránce najdete akce na mikrovlnná trouba, podnos, plech na pečení, horkovzdušná trouba, bezpečnostní zámek, nicméně IKEA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mikrovlnná trouba, podnos, plech na pečení, bezpečnostní zámek, mikrovlnná trouba. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě IKEA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Mikrovlnné trouby Kombinovaná mikrovlnná trouba s horkovzdušným ohřevem KULINARISK FINSMAKARE 19 990,– 19 990,– Kombinovaná mikrovlnná trouba s horkovzdušným ohřevem Nerezavějící ocel. 204.168.14 Kombinovaná mikrovlnná trouba s horkovzdušným ohřevem Černé sklo. 504.117.68 Spojení mikrovlnné a klasické trouby – velký vnitřní prostor a spousta funkcí, představuje praktickou volbu do menší kuchyně, nebo pro ty, kdo hodně vaří a potřebují další troubu. Hodí se k dalším spotřebičům ze série KULINARISK. Mikrovlnná a horkovzdušná trouba v jednom! Dotykové ovládání a spousta praktických funkcí, které vám usnadní vaření jakýkoli den v týdnu. Skvěle se hodí ke spotřebičům ze série FINSMAKARE. Klíčové vlastnosti Klíčové vlastnosti Dětský bezpečnostní zámek Dětský bezpečnostní zámek Časovač/hodiny Časovač/hodiny Dotykové ovládání Dotykové ovládání/otočný knoflík Zamezení vzniku otisků prstů Zamezení vzniku otisků prstů Hlavní funkce mikrovlnné trouby Funkce „rychlý start“ pro rychlý ohřev Hlavní funkce mikrovlnné trouby Funkce „rychlý start“ pro rychlý ohřev Funkce automatického rozmrazování Funkce automatického rozmrazování Funkce crisp Funkce crisp Gril Gril Hlavní funkce trouby Hlavní funkce trouby Horní a spodní ohřev Horní a spodní ohřev Horkovzdušný ohřev Horkovzdušný ohřev Funkce pečení chleba a pizzy Funkce pečení chleba a pizzy Přednastavené programy Přednastavené programy Způsob instalace Způsob instalace Nástěnná skříňka Nástěnná skříňka Vysoká skříň Vysoká skříň Spodní skříňka Spodní skříňka Samostatně stojící Samostatně stojící Doplňky Doplňky 1 skleněný podnos. 1 drátěná police. 1 plech na pečení. 1 skleněný podnos. 1 drátěná police. 1 plech na pečení. Technické informace Technické informace Max. výkon mikrovlnné trouby: 1 000 W. Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Max. výkon mikrovlnné trouby: 1 000 W. Elektrická zástrčka není součástí výrobku. Nutná instalace a zapojení kvalifikovaným elektrikářem. Rozměry Rozměry Využitelný objem: 43 litrů. 59,4×56,7, v. 45,5 cm. Využitelný objem: 43 litrů. 59,4×56,7, v. 45,5 cm. 44 Více informací o klíčových vlastnostech najdete na str. 36

Další letáky IKEA

Nejnovější letáky