Teta drogerie - inkontinenční vložky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt inkontinenční vložky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt inkontinenční vložky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt inkontinenční vložky za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek inkontinenční vložky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
innese - inkontinenční vložky 10-12 ks, různé druhy  

*

79,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Inkontinenční vložky v letácích Teta drogerie

 

Inkontinenční vložky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt inkontinenční vložky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt inkontinenční vložky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt inkontinenční vložky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt inkontinenční vložky i v jiných obchodech jako Dr. Max, Norma nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: interiérový lak, intimní ubrousky, ionizátor, Italiamo, Imazol, Imudon, Imunocomplex, inkontinenční boxerky, infračervený teploměr, infrasauna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte inkontinenční vložky

Nejnovější letáky