Jahody - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt jahody? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je jahody. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu jahody.

Výrobek jahody je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 24,50 Kč, tato akce platí od 11.5. do 24.5.2022.

Výrobek jahody je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Hypermarket, BILLA, Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt jahody pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 24,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Jahody - druhy nelze kombinovat • bal.: 300 g • cena za 300 g  

**

24,50 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Jahody bal.: 300 g cena za 300 g -  

**

24,50 Kč
Kaufland
 
Kaufland
Jahody - miska - dovoz Španělsko I. jakost 500 g balení (=1 kg 59,80)  

*

29,90 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Jahody - • 400 g • 100 g = 9,98 Kč  
39,90 Kč
BILLA
 
BILLA
BILLA Jahody - 300 g  
49,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Jahody v letácích

 

Jahody - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt jahody. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt jahody a jako první se dozvíte, pokud bude jahody v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt jahody.

Zkontrolujte cenu produktu jahody u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků MAKRO, Astur & Qanto velkoobchod, Ratio, JIP, Albert Hypermarket, Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte jahody

Nejnovější letáky