Teta drogerie - Jerky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Jerky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Jerky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Jerky za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Jerky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jim Jerky - různé druhy 23 g 1 kg = 2169,57  

*

49,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Jerky v letácích Teta drogerie

 

Jerky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Jerky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Jerky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Jerky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Jerky i v jiných obchodech jako PEAL, OFFICEO, Norma, Lidl, TREFA coop nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Jamieson vitamin, Joma, Junior-Angin, Jupol, jutový pytel, JBL extreme, Jehněčí a králičí, Jogurty, mléčné dezerty, ochucené tvarohy, Jednorázové nádobí a párty příslušenství, Jídelna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Jerky

Nejnovější letáky