ASKO - jídelní stůl v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě ASKO na produkt jídelní stůl platné od 23.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu ASKO na produkt jídelní stůl a ušetřete tak své peníze.

V obchodě ASKO najdete produkt jídelní stůl za výhodnou cenu 1 799,00 Kč. Tato slevová akce platí od 4.1.2022 do 4.1.2032. Pokud si výrobek jídelní stůl chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu ASKO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
ASKO
 
ASKO
JÍDELNÍ STŮL INTER, bílá, beton, dub sonoma, 80 × 75 × 120 cm, -  

*

1 799,00 Kč
ASKO
 
ASKO
viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Jídelní stůl v letácích ASKO

 

Jídelní stůl - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu ASKO na produkt jídelní stůl a máme nejnovější akční letáky obchodu ASKO na produkt jídelní stůl hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt jídelní stůl právě v obchodě ASKO, můžete hledat stejný produkt jídelní stůl i v jiných obchodech jako JYSK, MAKRO, SCONTO NÁBYTEK, XXXLutz, MÖBELIX nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Jamieson vitamin, Joma, Junior-Angin, jutový pytel, JBL extreme, Jehněčí a králičí, Jogurty, mléčné dezerty, ochucené tvarohy, Jednorázové nádobí a párty příslušenství, Jídelna, Johanniter. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte jídelní stůl

Nejnovější letáky