Jídelní stůl - Aktuální ceny z letáků MAKRO

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt jídelní stůl platné od 3.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt jídelní stůl a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt jídelní stůl za výhodnou cenu 1 498,00 Kč. Tato slevová akce platí od 3.8. do 16.8.2022. Pokud si výrobek jídelní stůl chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
JÍDELNÍ STŮL 90 × 90 cm -  
1 498,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Jídelní stůl v letácích MAKRO

 

Jídelní stůl - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt jídelní stůl a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt jídelní stůl hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt jídelní stůl právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt jídelní stůl i v jiných obchodech jako JYSK, MÖBELIX, XXXLutz, IDEA nábytek, ASKO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Johnson’s, juka, jahody jednouplodící, jehněčí kolínka, jahody stáleplodící, jmelí, jezírková nádrž, jogurtový řez, jelení plec, jablko Šampion. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte jídelní stůl

Nejnovější letáky