Teta drogerie - kapesníky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt kapesníky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt kapesníky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt kapesníky za výhodnou cenu 24,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek kapesníky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Q Soft - 3-vrstvé kapesníčky 10x 10 ks  

*

24,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Tip Line kosmetické kapesníčky v krabičce 200 ks -  

*

34,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kapesníky v letácích Teta drogerie

 

Kapesníky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt kapesníky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt kapesníky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kapesníky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt kapesníky i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, BILLA, Astur & Qanto velkoobchod, Kaufland, Adam velkoobchod Šternberk nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kapesníky

Nejnovější letáky