Albert - kapsička na jídlo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt kapsička na jídlo platné od 22.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt kapsička na jídlo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt kapsička na jídlo za výhodnou cenu 31,90 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek kapsička na jídlo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Sunar ovocná kašička - • 120 g • 100 g = 26,59 Kč • vybrané druhy  

*

31,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kapsička na jídlo v letácích Albert

 

Kapsička na jídlo - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt kapsička na jídlo a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt kapsička na jídlo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kapsička na jídlo právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt kapsička na jídlo i v jiných obchodech jako Albert Supermarket, dm drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, Karl Lagerfeld, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kapsička na jídlo

Nejnovější letáky