Teta drogerie - kapsle v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt kapsle platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt kapsle a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt kapsle za výhodnou cenu 69,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek kapsle chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek kapsle ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 59,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Perwoll (*) gel/ kapsle 15/10 dávek -  

*

69,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Persil (*) prací gel , prací prášek/ kapsle na praní 70/60/46/41 dávek -  

*

229,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar - kapsle 92/70/56 ks  

*

379,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ARIEL - kapsle 74 dávek  

*

389,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kapsle v letácích Teta drogerie

 

Kapsle - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt kapsle a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt kapsle hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kapsle právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt kapsle i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, Lidl, Astur & Qanto velkoobchod, coop TERNO, Adam velkoobchod Šternberk nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kapsle

Nejnovější letáky