OBI - kartáč na gril v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt kartáč na gril platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt kartáč na gril a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kartáč na gril v letácích OBI

 

Kartáč na gril - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt kartáč na gril a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt kartáč na gril hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kartáč na gril právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt kartáč na gril i v jiných obchodech jako Hruška, Kitos nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kartáč na gril

Nejnovější letáky