OBI - kartáč v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt kartáč platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt kartáč a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kartáč v letácích OBI

 

Kartáč - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt kartáč a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt kartáč hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kartáč právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt kartáč i v jiných obchodech jako Electroworld, BetterStyle, Hruška, UNI HOBBY, Konzum nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, kávová souprava, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kartáč

Nejnovější letáky