Leták Kaufland - 3.8.2022 - 9.8.2022 - str. 1 *

1

3 4 5
Leták Kaufland - 3.8.2022 - 9.8.2022 - Produkty v akci - salátová okurka, vejce, alkohol, Božkov, Božkov Republica, rum, káva, Segafredo, zrnková káva. Strana 1.
1 3 4 5

Prolistujte si tento leták obchodu Kaufland platný od 3.8.2022 do 9.8.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 4 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Kaufland nabízí slevy na více než 29 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Kaufland ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 4. Na aktuální stránce najdete akce na vejce, rum, salátová okurka, káva, zrnková káva, Božkov, Božkov Republica, nicméně Kaufland v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na šunka, tavený sýr, PRÉSIDENT, jogurtový nápoj, Actimel. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Kaufland, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Kaufland:

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
salátová okurka
Okurky české – salátové - I. jakost 1 kus  
14,90 Kč
vejce
ČERSTVÁ VEJCE* - velikost M Max. 5 balení na osobu/den 30 kusů (=1 kus 2,16)  
64,90 Kč
alkohol, Božkov Republica, Božkov, rum
BOŽKOV REPUBLICA Lihovina - 35%-38% různé druhy Max. 5 kusů na osobu/den 0,5 l láhev (=1 l 379,80)  
189,90 Kč
káva, Segafredo, zrnková káva
Segafredo zrnková káva - Intermezzo Max. 5 kusů na osobu/den 1 kg  
169,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
Kaufland Moje první volba Čerstvá vejce velikost M Max. 5 balení na osobu/den 30 kusů (=1 kus 2,16) 30 BOŽKOV BOZKOV REPUBLICA EXCLUSIVE EELESANTNE A PA BOZKOV Kaufland Praha-Čestlice od 3. 8. do 9. 8. 2022 V NOVÉM NAKUPUJTE VÝHODNĚ -45% 119,90 64,90 BOŽKOV REPUBLICA Lihovina 35%-38% různé druhy Max. 5 kusů na osobu/den 0,5 1 láhev (=11379,80) -40% 319,90 Exkluzivně v Kauflandu. Čerstvé Ceské republiky Okurky české - salátové I. jakost 1 kus Fibert INTERMEZZO Segafredo IN GRANI 1000g -40% 24,90 14,90 INTERMEZZO una Pausa di Piacere 1 kg balení SEGAFREDO Zrnková káva Intermezzo Max. 5 kusů na osobu/den 1 kg -54% 369,90 189,90 169,90 Za tiskové chyby neručíme. Prodej jen v množství obvyklém pro domácnost. Nabídka platí pouze pro OD Kaufland Praha - Čestlice, ul. K Dálnici. Sleva může být v rámci týdenní akce dle aktuálního prospektu Kaufland u jednotlivých potravin i vyšší. Všechna fota jsou pouze ilustrační. Kompletní nabídka také na www.kaufland.cz Tento leták vydala společnost Kaufland Česká republika v.o.s., se sídlem Bělohorská 2428/203, 169 00 Praha 6, IČ 25110161.

Další letáky Kaufland

Nejnovější letáky