Travel FREE - káva v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Travel FREE na produkt káva platné od 14.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Travel FREE na produkt káva a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Travel FREE
 
Travel FREE
14.1.-27.1.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Káva - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Travel FREE
 
Travel FREE
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
24.5.-6.6.2019 viz leták viz leták
Travel FREE
 
Travel FREE
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
7.6.-20.6.2019 viz leták viz leták
Travel FREE
 
Travel FREE
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
7.6.-20.6.2019 viz leták viz leták
Travel FREE
 
Travel FREE
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
21.6.-4.7.2019 viz leták viz leták
Travel FREE
 
Travel FREE
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
5.7.-18.7.2019 viz leták viz leták
arrow

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

Při výběru kávy, máme několik možností. Buď si můžeme dát klasického „turka“, přefiltrovanou kávu anebo sáhnout po kávě instantní. Tento způsob zpracování kávových zrn není rozhodně novodobou záležitostí. Pokusy vyrobit rozpustnou kávu bez odpadu, v podobě kávové sedliny, se uskutečnily už na konci devatenáctého století v Japonsku. Pokusy ale příliš úspěšné nebyly, a tak si na svůj zrod instantní káva musela ještě chvilku počkat. A to až do první poloviny dvacátého století, kdy si ji nechal patentovat americký obchodník George C. Washington. Nejde pochopitelně o amerického prezidenta, ale pouze o shodu jmen.

Káva se začala dodávat na frontu vojákům, bojujícím v první světové válce. Možná, že se nám to z našeho úhlu pohledu zdá zvláštní, ale hlavním důvodem byl fakt, že rozpustná káva byla mnohem levnější. Další důvod, který měl přilákat více zájemců, bylo tvrzení, že je instantní káva pro žaludek lépe stravitelná.

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Travel FREE na produkt káva a máme nejnovější akční letáky obchodu Travel FREE na produkt káva hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt káva právě v obchodě Travel FREE, můžete hledat stejný produkt káva i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, BILLA, dm drogerie, Kaufland nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kantalupe, Korrekt, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, keramická terasová dlažba, keramické bazény, Keraštuk, keramický sud na zelí, Ketokonazol. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Travel FREE

Firma je prvním příhraničním obchodem, který působí na trhu už od roku 2004. Travel FREE převzal Duty FREE shopy s cílem udržet i nadále bezkonkurenčně nízké ceny. Na hranicích s Německem a Rakouskem se nachází celkem 70 obchodů s širokou nabídkou zboží od známých výrobců potravin, módy, kosmetiky, parfémů nebo alkoholu. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Neplaťte za zboží plnou cenu, když nemusíte. Na celou nabídku se můžete podívat buď v některé pobočce nebo na stránkách Travel FREE.

Káva - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci