Kaviár - Aktuální ceny z letáků MAKRO

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt kaviár platné od 3.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt kaviár a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt kaviár za výhodnou cenu 212,00 Kč. Tato slevová akce platí od 3.8. do 16.8.2022. Pokud si výrobek kaviár chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Kaviár pstruhový - • bal.: 120 g • cena za 120 g  
212,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kaviár v letácích MAKRO

 

Kaviár - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt kaviár a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt kaviár hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kaviár právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt kaviár i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kefírový dezert, Koření a bylinky, koupelové mléko, kachní roláda, KRONBORG, kyselé pásky, Kečupy, hořčice, omáčky, ochucovadla, krabička na jídlo, kornout na wrap, krabice na čaj. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kaviár

Nejnovější letáky