Kika - pobočky a otevírací doba

Kika - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Kika, včetně lokalit obchodu Kika a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Kika. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Kika.


Letáky Kika
Lokality Kika

O společnosti Kika

Kika prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. V České republice má devět provozoven. Působí i v dalších evropských zemích. Plánujete předělat svůj domov či ho alespoň oživit novým doplňkem? Inspirujte se aktuálním letákem Kika. Vychází několikrát do roka. Najděte něco, co bude „slušet“ i vašemu domovu. Sledujte pravidelní akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v Kika?

Sháníte něco nového do svého interiéru, případně exteriéru? Preferujete široký záběr sortimentu? Zamiřte do Kika. Ještě předtím si však otevřete leták, abyste věděli, jaký sortiment je v akci. Sledujte slevy, i když aktuálně nic nesháníte. Možná vás akční leták Kika přesvědčí, že s ohledem na atraktivní cenu se vám i přesto koupě vyplatí. Můžete koupit například nové postele do ložnici za zlomek ceny. A pokud si ani tak nevyberete? Minimálně se inspirujete a budete vědět, co je v interiérovém designu „in“. V obchodě Kika koupíte nábytek do jakékoliv místnosti, dále dekorace, doplňky, osvětlení, vybavení na zahradu a mnoho dalších věcí z oblasti moderního bydlení.

Své si najdete, ať už si svůj domov, chatu, chalupu či jiné místo plánujete zařídit jakkoliv. Líbí se vám ultramoderní styl, retro, klasika či byste rádi dali vyniknout extravaganci? Kika vám sny o stylovém bydlení vyplní a ještě ušetříte, především bude-li vybrané zboží v akčním letáku Kika. Oceníte i rozsáhlý servis a dodání, montáž zboží, zapůjčení dodávky na přepravu, odvoz starého nábytku, 3D plánování atd. Podívejte se také na e-shop.

Akční leták Kika

A co nového si pořídíte vy do své domácnosti? Nahlédněte do aktuálního letáku Kika plného slev. Na webu Kompas Slev je ve vysoké kvalitě, takže ho nebudete muset složitě luštit. Užívejte si výhodných nákupů v Kika.

Lokace a provozní doba Kika

V České republice má Kika devět provozoven. Ty naleznete například v Ostravě, Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Liberci nebo Českých Budějovicích. Otevírací doba je většinou od 10:00 do 20:00. Nejbližší pobočku naleznete na pomocí webu https://www.kika.cz. Prolistujte si tematické letáky Kika, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Produkty

Pobočky Kika
TOP letáky