PENNY - Knedlíky a těsta v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Knedlíky a těsta platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Knedlíky a těsta a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Knedlíky a těsta za výhodnou cenu 18,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Knedlíky a těsta chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Výrobek Knedlíky a těsta ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Globus, stojí tam 11,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
houskové knedlíky
HOUSKOVÝ KNEDLÍK - 600 g 100 g 3,15 Kč  
18,90 Kč
PENNY
 
PENNY
bramborové těsto
BRAMBOROVÉ TĚSTO KARLOVA KORUNA - 400 g 100 g 4,98 Kč (běžně za 7,48 Kč)  
29,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Knedlíky a těsta v letácích PENNY

Leták PENNY
Leták PENNY - 30.6.2022 - 6.7.2022.
30.6.-6.7.2022
Platný ve všech prodejnách PENNY
Leták PENNY
Leták PENNY - 30.6.2022 - 6.7.2022.
30.6.-6.7.2022
Platný ve všech prodejnách PENNY
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Knedlíky a těsta a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Knedlíky a těsta hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Knedlíky a těsta právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Knedlíky a těsta i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, Karl Lagerfeld, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Knedlíky a těsta

Nejnovější letáky