Teta drogerie - krém na ruce v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt krém na ruce platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt krém na ruce a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt krém na ruce za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek krém na ruce chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dove - krém na ruce kokos, avokádo 75 ml, různé druhy  

*

49,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Krém na ruce v letácích Teta drogerie

 

Krém na ruce - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt krém na ruce a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt krém na ruce hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt krém na ruce právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt krém na ruce i v jiných obchodech jako Dedra, Astur & Qanto velkoobchod, BetterStyle, Alphega lékárna, AVON nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte krém na ruce

Nejnovější letáky