Teta drogerie - krém proti vráskám v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt krém proti vráskám platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt krém proti vráskám a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt krém proti vráskám za výhodnou cenu 139,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek krém proti vráskám chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek krém proti vráskám ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě TOP drogerie, stojí tam 69,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
astrid Vitamin C denní, noční krém proti vráskám -  

*

139,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ľoréal Paris - Age perfect Golden Age krém určený pro zralou pleť  

*

239,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Krém proti vráskám v letácích Teta drogerie

 

Krém proti vráskám - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt krém proti vráskám a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt krém proti vráskám hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt krém proti vráskám právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt krém proti vráskám i v jiných obchodech jako AVON, Barvy a laky drogerie, dm drogerie, ROSSMANN, TOP drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte krém proti vráskám

Nejnovější letáky