Kuřecí nugetky - Aktuální ceny z letáků Albert Supermarket

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert Supermarket na produkt kuřecí nugetky platné od 17.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert Supermarket na produkt kuřecí nugetky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert Supermarket najdete produkt kuřecí nugetky za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 17.8. do 23.8.2022. Pokud si výrobek kuřecí nugetky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert Supermarket.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Nature’s Promise Bio Kuřecí nugetky obalované - • masný polotovar • 220 g • 1 kg = 363,18 Kč  

*

79,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kuřecí nugetky v letácích Albert Supermarket

 

Kuřecí nugetky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert Supermarket na produkt kuřecí nugetky a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert Supermarket na produkt kuřecí nugetky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kuřecí nugetky právě v obchodě Albert Supermarket, můžete hledat stejný produkt kuřecí nugetky i v jiných obchodech jako Lidl, MAKRO, Ratio, coop TIP, JIP nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kefírový dezert, Koření a bylinky, koupelové mléko, kachní roláda, Kečupy, hořčice, omáčky, ochucovadla, krabička na jídlo, kornout na wrap, krabice na čaj, krevety s omáčkou, kukuřičná tortilla. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kuřecí nugetky

Nejnovější letáky