Kuřecí nugetky - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt kuřecí nugetky? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je kuřecí nugetky. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu kuřecí nugetky.

Výrobek kuřecí nugetky je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě PENNY. Můžete jej pořídit za 34,90 Kč, tato akce platí od 30.6. do 6.7.2022.

Výrobek kuřecí nugetky je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Supermarket, Globus, PENNY. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt kuřecí nugetky pořídit v obchodech PENNY, v právě probíhající akci tam stojí 34,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
SMAŽENÉ KUŘECÍ NUGETKY - mražené 260 g 100 g 13,42 Kč  
34,90 Kč
Globus
 
Globus
Kuřecí hamburger 420 g 100 g = 9,50 Kuřecí nugety smažené - 360 g 100 g = 11,08  

*

39,90 Kč
Globus
 
Globus
Kuřecí hamburger 420 g 100 g = 9,50 Kuřecí nugety smažené - 360 g 100 g = 11,08  

*

39,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Nature’s Promise Bio Kuřecí nugetky - • obalované • masný polotovar • 220 g • 1 kg = 363,18 Kč  

*

79,90 Kč
PENNY
 
PENNY
STRIPSY PIKANTNÍ NOWACO* - 400 g 100 g 24,98 Kč  
99,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Kuřecí nugetky v letácích

 

Kuřecí nugetky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt kuřecí nugetky. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt kuřecí nugetky a jako první se dozvíte, pokud bude kuřecí nugetky v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt kuřecí nugetky.

Zkontrolujte cenu produktu kuřecí nugetky u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků PENNY, Lidl, TESCO, Albert Supermarket, Globus, Flop, Ratio, coop JEDNOTA, Potraviny CZ. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte kuřecí nugetky

Nejnovější letáky