MAKRO - Květiny a rostliny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Květiny a rostliny platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Květiny a rostliny a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Květiny a rostliny za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 25.5. do 19.7.2022. Pokud si výrobek Květiny a rostliny chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
substrát univerzální, substrát
UNIVERZÁLNÍ SUBSTRÁT 20 l • univerzální substrát pro přesazování okrasných rostlin • dlouhodobá stabilní struktura a vysoký obsah všech důležitých živin -  

**

39,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
trvalka viz leták viz leták
MAKRO
 
MAKRO
bohyška viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Květiny a rostliny v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 8.6.2022 - 5.7.2022.
8.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 19.7.2022.
25.5.-19.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Květiny a rostliny a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Květiny a rostliny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Květiny a rostliny právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Květiny a rostliny i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, Karl Lagerfeld, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Květiny a rostliny

Nejnovější letáky