Lagris - Aktuální ceny z letáků Albert

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt Lagris platné od 17.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt Lagris a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt Lagris za výhodnou cenu 25,90 Kč. Tato slevová akce platí od 17.8. do 23.8.2022. Pokud si výrobek Lagris chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Výrobek Lagris ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 12,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Lagris rýže parboiled - • varné sáčky • 400 g • 100 g = 6,48 Kč  

*

25,90 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Lagris Čočka velkozrnná - • 900 g • 1 kg = 47,67 Kč  
42,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Lagris v letácích Albert

 

Lagris - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt Lagris a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt Lagris hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Lagris právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt Lagris i v jiných obchodech jako Albert Hypermarket, Albert Supermarket, Astur & Qanto velkoobchod, MAKRO, Flop nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: livarot, lepidlo do tavné pistole, lanýžový olej, Leros Baby, Lisianthus, Leros Natur, lýko dekorační, leštěnka na automobily, lapač potravinových molů, Lucaffé. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Lagris

Nejnovější letáky