Globus - Lahůdky, saláty a pomazánky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Lahůdky, saláty a pomazánky za výhodnou cenu 9,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek Lahůdky, saláty a pomazánky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek Lahůdky, saláty a pomazánky ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Albert Supermarket, stojí tam 9,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
coleslaw
Coleslaw Gastro Menu - 100 g  

*

9,90 Kč
Globus
 
Globus
bramborový salát
Sváteční bramborový salát Lahůdky Palma 100 g -  

*

10,90 Kč
Globus
 
Globus
neapolský salát
Neapolský salát Lahůdky Palma 100 g -  

*

12,90 Kč
Globus
 
Globus
pomazánka, křenová pomazánka
Křenová pomazánka se šunkou Gurmán Klub 100 g -  

*

15,90 Kč
Globus
 
Globus
šunková pěna
Májka Svačinka - Šunková pěna, Jemná drůbeží, Bůčková, Matěj, Pasta z uzeného masa 100 g  

*

19,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Lahůdky, saláty a pomazánky v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Lahůdky, saláty a pomazánky právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Lahůdky, saláty a pomazánky i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lady Speed Stick, Lamborghini, lampa s clipem, lampička, Larfasol, lazurovací lak, led tabule, LEGO Batman. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Lahůdky, saláty a pomazánky

Nejnovější letáky