PENNY - Lahůdky, saláty a pomazánky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Lahůdky, saláty a pomazánky za výhodnou cenu 11,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek Lahůdky, saláty a pomazánky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
hermelínový salát, mexický salát
MEXICKÝ SALÁT KARLOVA KORUNA - různé druhy 150 g 100 g 7,93 Kč v nabídce také salát Camembert za 17,90 Kč  
11,90 Kč
PENNY
 
PENNY
rybí salát
RYBÍ SALÁT S MAJONÉZOU GRAN MARE - 150 g | 100 g 12,60 Kč, cena pro držitele Penny karty: 12,90 Kč  
18,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Lahůdky, saláty a pomazánky v letácích PENNY

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Lahůdky, saláty a pomazánky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Lahůdky, saláty a pomazánky právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Lahůdky, saláty a pomazánky i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lady Speed Stick, Lamborghini, lampa s clipem, lampička, Larfasol, lazurovací lak, led tabule, LEGO Batman. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Lahůdky, saláty a pomazánky

Nejnovější letáky