Teta drogerie - lak na nehty v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt lak na nehty platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt lak na nehty a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt lak na nehty za výhodnou cenu 34,93 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek lak na nehty chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Miss Sporty Lasting color, - laky na nehty  

*

34,93 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Miss Sporty Precious pearl, - laky na nehty  

*

45,43 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Rimmel 60s - lak na nehty  

*

55,93 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Gabriella Salvete Top coat gelový vrchní lak na nehty -  

*

59,94 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol 5Day stay laky -  

*

99,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Lak na nehty v letácích Teta drogerie

 

Lak na nehty - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt lak na nehty a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt lak na nehty hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt lak na nehty právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt lak na nehty i v jiných obchodech jako AVON, dm drogerie, ROSSMANN, ORIFLAME nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lamborghini, laminátová plovoucí podlaha, lampa s clipem, Larfasol, led tabule, LEGO Batman, LEGO Junior, LEGO Nexo. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte lak na nehty

Nejnovější letáky