Globus - lavice v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt lavice platné od 16.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt lavice a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt lavice za výhodnou cenu 2 399,00 Kč. Tato slevová akce platí od 16.6. do 12.7.2022. Pokud si výrobek lavice chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Zahradní pivní set 180 cm - z kovové konstrukce o síle materiálu 0,25 cm, latě tl. 2,7 cm, rozměry: stůl 180 x 50 x 77 cm, 2x lavice 180 x 25 x 46 cm, nosnost lavice 250 kg, nosnost stolu 150 kg.  
2 399,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Lavice v letácích Globus

 

Lavice - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt lavice a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt lavice hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt lavice právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt lavice i v jiných obchodech jako JYSK, MAKRO, OBI, Dedra, ASKO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lady Speed Stick, Lamborghini, lampa s clipem, Larfasol, lazurovací lak, led pásek, led tabule, LEGO Batman. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte lavice

Nejnovější letáky