Globus - LEGO v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt LEGO platné od 19.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt LEGO a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt LEGO za výhodnou cenu 369,00 Kč. Tato slevová akce platí od 19.5. do 1.6.2022. Pokud si výrobek LEGO chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek LEGO ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 249,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Stavebnice LEGO® DUPLO® - různé druhy  

*

369,00 Kč
Globus
 
Globus
Stavebnice LEGO® DUPLO® - různé druhy  

*

369,00 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

LEGO v letácích Globus

 

LEGO - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt LEGO a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt LEGO hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt LEGO právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt LEGO i v jiných obchodech jako Sparkys, Bambule, Pompo, PENNY nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, lak na parkety, Lamborghini, laminátová plovoucí podlaha, lampa s clipem, Larfasol, led tabule, LEGO Batman, LEGO Junior. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte LEGO

Nejnovější letáky