Pompo - LEGO v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Pompo na produkt LEGO platné od 16.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Pompo na produkt LEGO a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Pompo
 
Pompo
viz leták viz leták
Pompo
 
Pompo
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

LEGO v letácích Pompo

Leták Pompo
Leták Pompo - 16.5.2022 - 17.6.2022.
16.5.-17.6.2022
Platný ve všech prodejnách Pompo
Leták Pompo
Leták Pompo - 16.5.2022 - 17.6.2022.
16.5.-17.6.2022
Platný ve všech prodejnách Pompo
 

LEGO - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Pompo na produkt LEGO a máme nejnovější akční letáky obchodu Pompo na produkt LEGO hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt LEGO právě v obchodě Pompo, můžete hledat stejný produkt LEGO i v jiných obchodech jako Sparkys, Bambule, Globus, PENNY nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, lak na parkety, Lamborghini, laminátová plovoucí podlaha, lampa s clipem, Larfasol, led tabule, LEGO Batman, LEGO Junior. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte LEGO

Nejnovější letáky