Teta drogerie - Léky a doplňky stravy v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Léky a doplňky stravy platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Léky a doplňky stravy a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Léky a doplňky stravy za výhodnou cenu 29,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Léky a doplňky stravy chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Léky a doplňky stravy ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 8,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
přípravek po bodnutí hmyzem
Alpa - zklidňující gel po bodnutí hmyzem 20 ml  

*

29,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
B-komplex, doplněk stravy, Terezia
Terezia B-komplex - super forte+ 100 tablet příznivě ovlivňuje normální činnost nervové soustavy a psychickou činnost, pomáha snížit míru únavy a vyčerpání 1 ks = 1,20  

*

119,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Cemio
Cemio METRIC 304 digitální teploměr pro měření tělesné teploty, s ohebnou špičkou -  

*

139,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Cemio
Cemio - kofeinový šampon 400 ml  

*

179,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Bepanthen
Bepanthen® - Baby kosmetický přípravek 100 g  

*

279,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Léky a doplňky stravy v letácích Teta drogerie

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Léky a doplňky stravy a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Léky a doplňky stravy hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Léky a doplňky stravy právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Léky a doplňky stravy i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lady Speed Stick, Lamborghini, lampa s clipem, lampička, Larfasol, lazurovací lak, led tabule, LEGO Batman. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Léky a doplňky stravy

Nejnovější letáky