Leták Lidl - 20.3.2023 - 26.3.2023 - str. 51 *

51 / 58

Leták Lidl - 20.3.2023 - 26.3.2023 - Produkty v akci - káva, Segafredo, zrnková káva, alkohol, cider, Frisco, aperitiv, Cinzano, vermouth, Brut, Demi Sec, Mucha, Mucha sekt, sekt, šumivé víno, Grant‘s, Grant‘s Triple Wood, whisky, Božkov, Božkov Republica, likér, rum, Argus, ležák, pivo, světlé pivo, světlý ležák. Strana 51.
51 / 58

Prolistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 20.3.2023 do 26.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 57 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Lidl nabízí slevy na více než 679 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Lidl ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 57. Na aktuální stránce najdete akce na rum, světlé pivo, káva, zrnková káva, sekt, Božkov, cider, nicméně Lidl v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na káva, Jacobs, pochoutka pro psy, konzerva pro psy, Jacobs Velvet, deodorant, sprchový gel, antiperspirant, zubní pasta, tablety do myčky. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Lidl, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Lidl

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
káva, Segafredo, zrnková káva
Segafredo Intermezzo - pražená zrnková káva  
199,00 Kč
alkohol, cider, Frisco
Frisco - vybrané druhy  
15,90 Kč
alkohol, aperitiv, Cinzano, vermouth
Cinzano Bianco -  
169,00 Kč
alkohol, Brut, Demi Sec, Mucha sekt, Mucha, sekt, šumivé víno
Mucha sekt - demi sec / brut  
99,90 Kč
alkohol, Grant‘s Triple Wood, Grant‘s, whisky
Grant‘s Triple Wood - skotská whiskey alk 40 obj 11 378 Kč  
189,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Segafredo ZANETTI INTERMEZZO GUSTO DECISO E CORPOSO W Jegafreds MISCELA DI CAFFE IN GRAN OLE BEAN šumivé víno polosuché + H 5-7 °C SUPER CENA! 0,75L 99.9⁹⁰ MUCHA SEKT demi sec / brut, 11 = 133,20 Kč BOŽKOV HONEY O EBOZKON REPUBLICA HONEY Ramong liker. BOŽKOV SEGAFREDO INTERMEZZO SUPER CENA! pražená zrnková káva SUPER CENA! 0,5 l 199. 1 kg 199. BOŽKOV REPUBLICA HONEY постра MUCHA SEKT DEMI SEC (DITION D'ALFONS MUCHAT rumový likér s medovou příchutí, alk. 35 % obj., 1l = 398 Kč EN BOZKOV BOY KOVE 19:201 REPUBLICA EXCLUSIVE CLUSIVE UCHA SEKT BOŽKOV BRUT EDITION Sprih FRISCO Spritz COCKTAIL EDITION 330 ml FRISCO 15.90 CIDER šumivé víno suché At 5-7 °C BOŽKOV REPUBLICA EXCLUSIVE třtinový, alk. 38 % obj., 11 = 398 Kč SUPER CENA! FRISCO Spritz/Mojito/ Bellini/Daiquiri, 11 = 48,18 Kč Nabídka zboží platí od 23. 3. do 26. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob. Chyby v tisku vyhrazeny. Ceny jsou bez dekorace. Lidl si vyhrazuje právo změn v balení a variantě nabízeného zboží. Odběr možný jen v obvyklém množství. SINCE 1187 OD ČTVRTKA 23. BŘEZNA STAND PART Grant's TRIPLE WOOD BLENDED SCOTCH WHISKY din diferent types of oth, rich and allow FALSET OF SESTLA WATURED & BLENDED har furplads FSTAND FAST C CINZANO BIANCO alk. 15% obj. CINZANO 11 = 225,33 Kč Vermouth SUPER CENA! 0,751 169. 0,51 -26% 0,51 189. 12.90 9.5⁰ 50 GRANT'S TRIPLE WOOD skotská whiskey, alk. 40 % obj., 11 = 378 Kč SUPER CENA! A TORINO NEL 17 PARTECH ANZANO DAL179 TARDE FER CEANNE MARIE GHREP ARGUS 2 MAESTIC YORMS-TA LAGER CZECH 1 REGION CZ - 12/2023 TA ARGUS 12 MAESTIC světlý ležák, poctivá česká ARGUS dvanáctka, záloha na lahev 3 Kč, 11 = 19 Kč PREMIUM BEER 12 MAESTIC Original TA 51 QUALITY LIDL

Další letáky Lidl

Nejnovější letáky