Informace o obchodu Lyreco

Zde najdete všechny informace o obchodu Lyreco.


Letáky Lyreco

Přečtěte si více

O společnosti Lyreco

Francouzský obchod vznikl původně jako papírnictví v roce 1926. V současnosti má pobočky nejen v Evropě, ale také v Asii, a dokonce i v Austrálii. V široké nabídce naleznete veškeré vybavení pro svou kancelář, osobní ochranné vybavení, občerstvení i drogerii. Celý sortiment si prohlédněte na webových stránkách Lyreco v katalogu pro aktuální rok. Sledujte také pravidelný akční leták společnosti Lyreco. Díky němu vám neunikne žádná mimořádně zajímavá nabídka slev. Na kompasslev.cz budete o všech výhodných akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Lyreco?

V Lyreco zakoupíte výrobky známých dodavatelů jako je Energizer, DYMO, TORK a další. V Lyreco nabídce naleznete také produkty, které společnost vydává pod vlastní značkou. Jedná se například o papíry, psací potřeby, šanony, záložky, sešívačky, obálky a mnoho dalšího. V širším sortimentu najdete tonery a cartridge do tiskáren, obálky, nábytek nebo technické vybavení, například skartovačky, tiskárny, skenery a další. Potřebujete dokoupit nové tužky, gelové pero, papíry, propisky nebo snad lepící nástěnku do kanceláře nebo dětského pokoje? V Lyreco najdete všechny produkty na jednom místě a za fantastickou cenu. Podívejte se na e-shop https://www.lyreco.com/webshop/CZCZ/index.html a vyberte si z bohaté nabídky vybavení pro kancelář, občerstvení nebo drogerie. Ceník najdete na oficiálním webu nebo se podívejte do slevového letáku.

Akční letáky Lyreco

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Lyreco a zařiďte svou kancelář stylově a za skvělé ceny ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Lyreco

Objednávejte zboží přímo online na e-shopu Lyreco. Neplatí tak pro vás žádná otevírací doba a produkty můžete nakoupit kdykoli a odkudkoli. Pokud objednáte za víc než 1 300 Kč, nemusíte řešit žádné poplatky za dopravu. Lyreco vám navíc garantuje dodávku zboží do druhého dne, takže na nic nečekáte dlouho. Dnes objednáte a zítra máte zboží u sebe. Pokud byste se snad v objednávce spletli, vše můžete vrátit do 30 dnů.

Nejnovější letáky

Prodejci - ostatní