BILLA - Majonézy, tatarské omáčky a dresingy v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy za výhodnou cenu 26,90 Kč. Tato slevová akce platí od 6.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Majonézy, tatarské omáčky a dresingy chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek Majonézy, tatarské omáčky a dresingy ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 6,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
Zárubova
Zárubova Zálivka na salát - 250 ml 100 ml = 10,76 Kč  
26,90 Kč
BILLA
 
BILLA
majonéza, tatarská omáčka, Hellmann's Delikátní
Hellmann’s Delikátní - Original Tatarská omáčka, Majonéza 405 ml více druhů 100 ml = 12,32 Kč  

*

49,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Majonézy, tatarské omáčky a dresingy v letácích BILLA

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Majonézy, tatarské omáčky a dresingy i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Majonézy, tatarské omáčky a dresingy

Nejnovější letáky