Makovka - Aktuální ceny z letáků BILLA

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt makovka platné od 10.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt makovka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt makovka za výhodnou cenu 5,90 Kč. Tato slevová akce platí od 10.8. do 16.8.2022. Pokud si výrobek makovka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek makovka ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 6,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
Makovka 1 ks, 60 g 100 g = 9,83 Kč -  

*

5,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Makovka 1 ks, 60 g 100 g = 9,83 Kč -  

*

5,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Makovka v letácích BILLA

 

Makovka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt makovka a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt makovka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt makovka právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt makovka i v jiných obchodech jako PENNY, TESCO supermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mikroskop, Mochov, makronky, mražený chléb, multifunkční mlýnek, Mochovanka, máslové těsto, Ms Molly's, Maxi-Cosi, mulčovací textilie. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte makovka

Nejnovější letáky