Mascarpone - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt mascarpone? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je mascarpone. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu mascarpone.

 
Aktuální letáky

Mascarpone

Pokud patříte k sýrovým gurmánům, pak jistě víte, že na světě existuje mnoho různých druhů sýrů s různými chutěmi a konzistencemi. Jednu skupinu tvoří takzvané čerstvé sýry. Znamená to, že sýr je vyráběný zvláštní technologií a ke svému dokončení nepotřebuje žádnou dobu zrání. Označení „čerstvý sýr“ nese také krémový jemný sýr mascarpone, jehož základní výrobní surovinou je tučná smetana. Sýr se vyrábí pomocí působení kyseliny vinné a při této výrobě se neodstraňuje syrovátka. Možná, že vás na první ochutnání sýr mascarpone příliš neuchvátí. Je totiž spíše určen jako součást dalších receptů. Kdo má rád italské Tiramisu, pak ví, o čem je právě řeč. Z mascarpone se dá připravit skvělý krém ve spojení s cukrem, citronovou kůrou nebo citronovým likérem. Pak už stačí jen krém naservírovat ve skleničkách s čerstvým ovocem. Vznikne dezert, který má hned dva velké bonusy. Nejen, že skvěle chutná, ale je hotový za malou chvilku.

Přesto, že se tradiční italský smetanový sýr mascarpone využívá především pro výrobu krémů a jiných sladkých specialit, oceníte ho i ve slané kuchyni. Jednou z možností je prostě ho namazat na plátky chlebíčkové večky místo másla nebo pomazánky. Stačí ho trochu vylepšit a uvidíte, jaký budete mít s pohoštěním úspěch.

  • Čerstvý sýr mascarpone se skvěle shodne například s hořčicí, ančovičkami nebo kapary.
  • Pak už záleží na fantazii hostitele, jak celé dílo dotvoří.
  • Mohou se přidat plátky šunky nebo jiné jemné uzeniny.

Z mascarpone se také dají vyrábět originální studené omáčky k masu. Letní grilovačka bude tak ozvláštněna o další zajímavé možnosti. Milovníci výraznějších chutí mohou použít mascarpone jako základ a přidat k němu nastrouhanou nivu, mozzarellu, drcené ořechy a výsledek zjemnit mlékem. Chutě se krásně spojí a vytvoří dokonalý soulad.

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt mascarpone. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt mascarpone a jako první se dozvíte, pokud bude mascarpone v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt mascarpone.

Zkontrolujte cenu produktu mascarpone u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Astur & Qanto velkoobchod, Lidl. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Podobné produkty


Mascarpone - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci