Teta drogerie - maska na vlasy v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt maska na vlasy platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt maska na vlasy a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt maska na vlasy za výhodnou cenu 76,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek maska na vlasy chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ĽOréal Paris elseve color vive purple - šampon 200 ml, maska 150 ml  

*

76,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Live barvicí masky na vlasy -  

*

129,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Maska na vlasy v letácích Teta drogerie

 

Maska na vlasy - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt maska na vlasy a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt maska na vlasy hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt maska na vlasy právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt maska na vlasy i v jiných obchodech jako AVON, dm drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mnichovské klobásky, magnetofon, měnič napětí, mikrofon, mačky, magnetická páska, magnetická písmenka, magnetické číslice. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte maska na vlasy

Nejnovější letáky