Teta drogerie - Meridol v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Meridol platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Meridol a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Meridol za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Meridol chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Meridol - Complete Care zubní pasta 75 ml  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Meridol v letácích Teta drogerie

 

Meridol - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Meridol a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Meridol hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Meridol právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Meridol i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mnichovské klobásky, magnetofon, měnič napětí, mikrofon, mačky, magnetická páska, magnetická písmenka, magnetické číslice. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Meridol

Nejnovější letáky