Kaufland - Merlot v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Merlot platné od 29.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Merlot a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Merlot za výhodnou cenu 169,90 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Merlot chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
TARAPACA RESERVA Chardonnay - Merlot Chile 0,75 l láhev (=1 l 226,54)  

*

169,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Merlot v letácích Kaufland

 

Merlot - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Merlot a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Merlot hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Merlot právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Merlot i v jiných obchodech jako Lidl, Albert Hypermarket, MAKRO, TESCO, Norma nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, magnetofon, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, Mamavit, maňásek, Marimer. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Merlot

Nejnovější letáky