Mikrovlnné trouby - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt Mikrovlnné trouby? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Mikrovlnné trouby. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Mikrovlnné trouby.

Výrobek Mikrovlnné trouby je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 1 490,00 Kč, tato akce platí od 17.8. do 30.8.2022.

Výrobek Mikrovlnné trouby je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Hypermarket, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Mikrovlnné trouby pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 1 490,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
mikrovlnná trouba
MIKROVLNNÁ TROUBA SMW 1918WH - • 5 úrovní výkonu • objem: 20 l • funkce rychlého a hygienického rozmrazení • 35minutový časovač • zvukový signál • ⌀ otočného talíře: 255 mm  
1 490,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
mikrovlnná trouba
Mikrovlnná trouba Sencor SMW 5217SL • 8 předprogramovaných funkcí • 45,1 × 25,6 × 35,4 cm (Š × V × H) • výkon 800 W -  
1 999,00 Kč
ASKO
 
ASKO
mikrovlnná trouba viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
mikrovlnná trouba viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
mikrovlnná trouba viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Mikrovlnné trouby v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Mikrovlnné trouby. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Mikrovlnné trouby a jako první se dozvíte, pokud bude Mikrovlnné trouby v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Mikrovlnné trouby.

Zkontrolujte cenu produktu Mikrovlnné trouby u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků -. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Mikrovlnné trouby

Nejnovější letáky