Minerva - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Minerva? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Minerva. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Minerva.

Výrobek Minerva je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 144,90 Kč, tato akce platí od 25.5. do 7.6.2022.

Výrobek Minerva je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Minerva pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 144,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Minerva olivový olej extra virgin - • původ: Řecko • bal.: 750 ml • cena za 750 ml • další akční ceny také na: vybrané oleje Minerva  

**

144,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Minerva olej olivový - • extra virgin • bal.: 4 l • cena za 1 l  

**

187,25 Kč
Ratio
 
Ratio
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Minerva v letácích

Leták Ratio
Leták Ratio - 2.5.2022 - 31.5.2022.
2.5.-31.5.2022
Platný ve všech prodejnách Ratio
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 7.6.2022.
25.5.-7.6.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 7.6.2022.
25.5.-7.6.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Minerva - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Minerva. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Minerva a jako první se dozvíte, pokud bude Minerva v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Minerva.

Zkontrolujte cenu produktu Minerva u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Ratio. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Minerva

Nejnovější letáky