Kaufland - Mléko a mléčné nápoje v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Mléko a mléčné nápoje platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Mléko a mléčné nápoje a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Mléko a mléčné nápoje za výhodnou cenu 24,90 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Mléko a mléčné nápoje chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Výrobek Mléko a mléčné nápoje ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 9,30 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
mléčný nápoj, Müllermilch
Müllermilch Shake - různé druhy 400 g (=1 kg 62,25)  

*

24,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
kefírové mléko, acidofilní mléko
KUNÍN Kefírové/ Acidofilní mléko - různé druhy 750 g (=100 g 3,59)  

*

26,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
kefírové mléko
Kefírové mléko z obce Ohaře - jahoda 500 ml (=1 l 55,80)  

*

27,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
mléčný nápoj
STARBUCKS Nápoj s kávou - mléčný/rostlinný různé druhy 200 ml-250 ml  

*

49,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Mléko a mléčné nápoje v letácích Kaufland

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Mléko a mléčné nápoje a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Mléko a mléčné nápoje hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Mléko a mléčné nápoje právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Mléko a mléčné nápoje i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Mléko a mléčné nápoje

Nejnovější letáky